• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги зі страхування державного нерухомого майна, а саме: нежитлові приміщення, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, яке знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Інститутська будинок 29 а літер А, для розміщення Міністерства закордонних справ України (представництва Організації Об'єднаних Націй), загальною площею 178,50 м2

Оголошено тендер

17 332.28 UAH
Номер: 45ef7b7bb20b49ffa3ce943535ba8447
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-27-013466-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Міністерство закордонних справ України
Замовник: Міністерство закордонних справ України
Очікувана вартість: 17 332.28 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги зі страхування державного нерухомого майна, а саме: нежитлові приміщення, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, яке знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Інститутська будинок 29 а літер А, для розміщення Міністерства закордонних справ України (представництва Організації Об'єднаних Націй), загальною площею 178,50 м2
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 27.08.2024 18:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума17 332.28 UAH