-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Засоби інсектицидні та родентицидні для медичного призначення, код згідно ДК 021:2015 – 24450000 -3 - Агрохімічна продукція
Тендер Prozorro UA-2024-08-27-010840-a
Торги не відбулися
189 942.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 949.71 UAH
мін. крок: 0.5% або 949.71 UAH
Період уточнення:
27.08.2024 17:04 - 01.09.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим