• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Засоби інсектицидні та родентицидні для медичного призначення, код згідно ДК 021:2015 – 24450000 -3 - Агрохімічна продукція

Оголошено тендер

189 942.00 UAH
Номер: ca591f4e5f4b4e209300949ae655ad70
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-27-012771-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 189 942.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Засоби інсектицидні та родентицидні для медичного призначення, код згідно ДК 021:2015 – 24450000 -3 - Агрохімічна продукція
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 27.08.2024 16:47
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума189 942.00 UAH