-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопластикові вікна з монтажем
Тендер Prozorro UA-2024-08-21-009733-a
Торги не відбулися
144 903.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 724.52 UAH
мін. крок: 0.5% або 724.52 UAH
Період уточнення:
21.08.2024 16:04 - 28.08.2024 00:00
Відповідь надана
Опір теплопередачі
Номер:
20448b6cfe004b71ac5d1e416262b517
Дата опублікування:
26.08.2024 15:01
Опис:
Згідно ДБН В.2.6-31:2021
Опір теплопередачі не менше
0,9 вікна
0,7 двері
Міняйте вимоги не за...... народ
Відповідь:
Дякую
Дата відповіді:
29.08.2024 13:55
Відповідь надана
За................
Номер:
ec0589b5f4904441bbbd2f634541d10c
Дата опублікування:
24.08.2024 12:29
Опис:
ДСТУ не менше
0,9 вікна
0,7 двері
Міняйте вимоги не за...... народ
Відповідь:
вітаю. не зрозуміло запитання.
Дата відповіді:
26.08.2024 14:24
Відповідь надана
Засклення
Номер:
fd975731640e481cb227b31f6fb28d95
Дата опублікування:
22.08.2024 16:54
Опис:
Добрий день. В тендерній документації Замовника вказано: "Засклення: 4I-16Ar-4-16Ar-4I, не менше 0,97". Повідомляємо Вам, що коефіцієнт опору теплопередачі 0,97 може бути досягнений заскленням починаючі від формули 4I-14Ar-4-14Ar-4I і вище при наявності профілю шириною не менш 70 мм. Виходячі з вищезазначеного вимога Замовника: "Засклення: 4I-16Ar-4-16Ar-4I" є дискримінаційною, тому що звужує коло потенціїних учасників, так як комбінацію засклення 4I-16Ar-4-16Ar-4I і профіль 70 мм. дуже мало хто з виробників вікон може виконати, до того ж, не є економічно вигідною відносно Державних коштів. Просимо Вас внести відповідні зміни в тендерну документацію Замовника.
Відповідь:
вітаю. характеристики вікон відповідають вікнам які ми закуповували в попередній раз і звідси в закупівлі саме такі характеристики.
Дата відповіді:
26.08.2024 14:23