-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопластикові вікна з монтажем
Тендер Prozorro UA-2024-08-21-009733-a
Торги не відбулися
144 903.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 724.52 UAH
мін. крок: 0.5% або 724.52 UAH
Номер:
4cdbedc0ce82440db8a46cf9d3afb16d
Внутрішній номер закупівлі:
22375033
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-21-009733-a
Замовник:
НЕТІШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ "ЕНЕРГІЯ" НЕТІШИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ШЕПЕТІВСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26158477
-
Адреса:
30100, Україна, Хмельницька область, місто Нетішин, ВУЛИЦЯ ЕНЕРГЕТИКІВ, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катаріна Абдурашитова +380979338826 zosh4buh@ukr.net http://netishyn4.school.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
144 903.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.08.2024 16:04 - 28.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2024 16:04 - 31.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴144 903.00 металопластикові вікна з монтажем