-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
«Виконання робіт з розроблення проєктної документації по об’єкту «Будівництво адміністративно-побутового корпусу ігрових видів спорту на вул. І.Кавалерідзе,15 та спеціалізованого ігрового майданчика для занять спортивними іграми на пісочному покритті у м. Львові». Коригування.»»
Тендер Prozorro UA-2024-08-16-003207-a
Завершена
343 538.16
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 717.69 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 717.69 UAH
Період уточнення:
16.08.2024 11:31 - 21.08.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим