-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
«Виконання робіт з розроблення проєктної документації по об’єкту «Будівництво адміністративно-побутового корпусу ігрових видів спорту на вул. І.Кавалерідзе,15 та спеціалізованого ігрового майданчика для занять спортивними іграми на пісочному покритті у м. Львові». Коригування.»»
Тендер Prozorro UA-2024-08-16-003207-a
Завершена
343 538.16
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 717.69 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 717.69 UAH
Номер:
be99fac0b5394c96a1e0db19af4ab0f8
Внутрішній номер закупівлі:
22332958
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-16-003207-a
Замовник:
Відділ освіти Сихівського та Личаківського районів управління освіти департаменту розвитку Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41321310
-
Адреса:
79049, Україна, Львівська область, Львів, ПРОСПЕКТ ЧЕРВОНОЇ КАЛИНИ, будинок 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пашковська Софія 380322546423 sophiapashkovska@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
343 538.16 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.08.2024 11:31 - 21.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
16.08.2024 11:31 - 24.08.2024 00:00
Період кваліфікації:
24.08.2024 00:00 - 30.08.2024 15:42
Період завантаження договору:
05.09.2024 00:00 - 15.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴343 538.16 «Виконання робіт з розроблення проєктної документації по об’єкту «Будівництво адміністративно-побутового корпусу ігрових видів спорту на вул. І.Кавалерідзе,15 та спеціалізованого ігрового майданчика для занять спортивними іграми на пісочному покритті у м. Львові». Коригування.»»