-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:33140000-3 - Медичні матеріали. Амніотом стерильний одноразового використання Клейонка підкладна гумотканева вид А Електрод ЕКГ одноразовий, Ø 55мм, для дорослих, пов’язка хірургічна з адсорбуючою подушкою 8,25х25 см
Тендер Prozorro UA-2024-07-30-003432-a
Торги не відбулися
29 532.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 295.32 UAH
мін. крок: 1% або 295.32 UAH
Період уточнення:
30.07.2024 11:31 - 04.08.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим