• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015:33140000-3 - Медичні матеріали. Амніотом стерильний одноразового використання Клейонка підкладна гумотканева вид А Електрод ЕКГ одноразовий, Ø 55мм, для дорослих, пов’язка хірургічна з адсорбуючою подушкою 8,25х25 см

Торги не відбулися

29 532.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 295.32 UAH
Номер: 7cfeea4527174164874e4d6ce8dd9168
Внутрішній номер закупівлі: 22185189
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-30-003432-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №5" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Контактна особа: Омельчук Л.С. 380442498025 oMEla_0111@ukr.net http://5roddom.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 29 532.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.07.2024 11:31 - 04.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 30.07.2024 11:31 - 07.08.2024 15:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴29 532.00 код НК 024:2023:35472 - Амніотом одноразового застосування, НК 024:20213:58301 - Пов'язка плівкова напівпроникна антибактеріальна з синтетичного полімеру адгезивна, НК 024:2023:35339 Простирадло прогумоване, НК 024:2023:45806 Багатофункційний кардіолектрод для дорослих.