-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбуки
Тендер Prozorro UA-2024-07-25-010572-a
Відповідний код ДК 021:2015:30213100-6-портативні комп'ютери
Торги відмінено
599 739.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 999.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 999.00 UAH
Період уточнення:
25.07.2024 17:02 - 31.07.2024 00:00
Відповідь надана
Про так звані листи
Номер:
9db6b357c79b47fa8333d8f237985fb0
Дата опублікування:
29.07.2024 14:22
Опис:
Доброго дня!
Звертаємо Вашу увагу, що на сьогоднішній день 30 закупіввель оскаржено в АМКУ, саме про те, що так звані "авторизаційні листи" – це про дискримінацію, «схеми» та можливу попередню змову Учасника, Замовника та виробника або його представника та мають на меті обрання одного учасника переможцем та знищення конкуренції. Виробники та їх представники діють виключно в інтересах «своїх» учасниках, видають так звані листи лише «своїм» учасникам, штучно знищують конкуренцію! Корупція - це ворог держави, гірший за рф!
Вимагаємо прибрати вимогу про надання так званих листів про авторизацію, які не мають жодної юридичної сили, носить ознаки дискримінації. Дії Замовника в частині встановлення у Документації наведених вище вимог порушують вимоги частини четвертої статті 5 та частини четвертої статті 22 Закону, якими передбачена недискримінація учасників, а також права та законні інтереси учасників, пов'язані з їх участю у Процедурі закупівлі, та принципи недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, передбачені частиною першою статті 5 Закону.
Або Ви можете заперечити практиці АМКУ, та продовжувати стверджувати про те, що так звані листи вам вкрай потрібні, попередні рішення АМКУ є нікчемними та Закон на Вас це не розповсюджується.
Прохання вивчити законні підстави виключення так званого авторизаційного листа з вимог тендерної документації, які були доведені в рішеннях АМКУ за 2024 рік:
1. UA-2024-02-15-007952-a
2. UA-2024-02-19-006082-a
3. UA-2024-03-12-006494-a
4. UA-2024-03-05-002313-a
5. UA-2024-03-14-011101-a
6. UA-2024-03-14-002079-a
7. UA-2024-03-14-002079-a
8. UA-2024-03-18-011550-a
9. UA-2024-03-19-008292-a
10. UA-2024-04-03-008467-a
11. UA-2024-04-11-012180-a
12. UA-2024-04-11-012448-a
13. UA-2024-04-29-006618-a
14. UA-2024-03-29-007683-a
15. UA-2024-05-16-004466-a
16. UA-2024-05-06-004366-a
17. UA-2024-05-16-010680-a
18. UA-2024-05-06-004366-a
19. UA-2024-05-16-011391-a
20. UA-2024-05-31-006415-a
21. UA-2024-05-30-004179-a
22. UA-2024-05-30-007422-a
23. UA-2024-06-03-010026-a
24. UA-2024-06-18-004131-a
25. UA-2024-06-19-008553-a
26. UA-2024-06-21-004607-a
27. UA-2024-06-24-003199-a – два рази оскарження умов
28. UA-2024-06-25-008790-a
29. UA-2024-06-27-002842-a 30. UA-2024-07-10-009615-a
У разі незадоволення вимоги, будемо оскаржувати дискримінаційні умови через АМКУ. Додатково залишаємо звернення до ДАСУ з метою привернуту увагу контролюючих органів та автоматичне підвищення індикаторів ризиків відповідно до Наказу № 647 від 28.10.2020.
Відповідь:
Доброго дня, Замовником були внесені зміни в тендерну документацію.
Дата відповіді:
29.07.2024 16:23
Відповідь надана
Звернення, що до ТТХ
Номер:
061fd048c9ec4fad91663f446e3770f7
Дата опублікування:
26.07.2024 13:37
Опис:
Шановний замовнику, в Додатку №3 до тендерної документації, а саме в технічній характеристиці товару, вказаний бажаний порт USB 3.1, чи розглядаєте ви наступне покоління цього порту, а саме USB 3.2 Gen 2, як такий що відповідає вимогам?
Відповідь:
Шановний Учаснику. В складі тендерної документації (Додаток № 3) Замовником було передбачено необхідні характеристики для Товару. Документи тендерної пропозиції , котрі надасть Учасник будуть розглядатись в комплексі відповідно до законодавства про публічні закупівлі.
Дата відповіді:
26.07.2024 14:37
Відповідь надана
уточнення по конфіграції.
Номер:
15f368838d004b03bbaf58226bbb1e1e
Дата опублікування:
25.07.2024 18:32
Опис:
прошу уточнити по конфігурації:
1) яка к-ть оперативної пам'яті?
2) ОС Windows Pro чи Home ?
Відповідь:
Доброго дня, шановний Учаснику! Замовником було прийнято до уваги Ваші зауваження, та внесено зміни в Додаток 3 до тендерної документації.
Дата відповіді:
26.07.2024 13:06