-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбуки
Тендер Prozorro UA-2024-07-25-010572-a
Відповідний код ДК 021:2015:30213100-6-портативні комп'ютери
Торги відмінено
599 739.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 999.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 999.00 UAH
Номер:
7a2c3942fbce4600a2cc37e02e94f670
Внутрішній номер закупівлі:
22160102
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-25-010572-a
Замовник:
Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44448833
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, пл.Ринок,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Романик Ярина Іванівна +380634866381 departamen.2021@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
599 739.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.07.2024 17:02 - 31.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
25.07.2024 17:02 - 03.08.2024 00:00
Аукціон:
05.08.2024 15:00 - 05.08.2024 15:47
Період кваліфікації:
з 05.08.2024 15:47
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
cf92f10e69ba41f98ece0f520241eddb
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відповідно до пп.2.п.50 Особливостей, Замовник відміняє закупівлю у зв'язку з виявленням порушень, які не можливо усунути.
Період оскарження:
12.08.2024 20:07 - 23.08.2024 00:00
Дата опублікування:
12.08.2024 20:07
Дата виконання:
23.08.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴599 739.00 Ноутбуки