-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Мертель вогнетривкий шамотний, порошок шамотний ПШКА, цегла, бетон
Тендер Prozorro UA-2024-07-23-005245-a
ЛОТ 1 – Мертель вогнетривкий шамотний, порошок шамотний ПШКА ЛОТ 2 – Цегла ЛОТ 3 – Бетон
Завершена
1 700 142.42
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 3 005.97 UAH
мін. крок: 0.2% або 3 005.97 UAH
Період уточнення:
23.07.2024 12:21 - 28.07.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим