• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мертель вогнетривкий шамотний, порошок шамотний ПШКА, цегла, бетон

Оголошено тендер

1 700 142.42 UAH
Номер: de21b5be395e42fb9b891e28b23ad2d2
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-23-006538-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 1 700 142.42 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мертель вогнетривкий шамотний, порошок шамотний ПШКА, цегла, бетон
Примітки: ЛОТ 1 – Мертель вогнетривкий шамотний, порошок шамотний ПШКА ЛОТ 2 – Цегла ЛОТ 3 – Бетон
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування: 23.07.2024 12:19

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 700 142.42 UAH