-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини ( НК 024:2023 37647 Система рентгенівська діагностична пересувна загального призначення цифрова)
Тендер Prozorro UA-2024-07-15-005255-a
більш детально викладено у тендерній документації та додатків до неї
Торги не відбулися
9 960 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 49 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 49 800.00 UAH
Період уточнення:
15.07.2024 13:49 - 20.07.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим