• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини ( НК 024:2023 37647 Система рентгенівська діагностична пересувна загального призначення цифрова)

Оголошено тендер

9 960 000.00 UAH
Номер: 8bca2ed52d9b4949a9128d0cdbe7c54a
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-07-15-006321-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ЗАГАЛЬНОЇ ТА НЕВІДКЛАДНОЇ ХІРУРГІЇ ІМЕНІ В.Т.ЗАЙЦЕВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ ЗАГАЛЬНОЇ ТА НЕВІДКЛАДНОЇ ХІРУРГІЇ ІМЕНІ В.Т.ЗАЙЦЕВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 9 960 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини ( НК 024:2023 37647 Система рентгенівська діагностична пересувна загального призначення цифрова)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
НК 024:2023: 37647 Система рентгенівська діагностична пересувна загального призначення цифрова
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 15.07.2024 13:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума9 960 000.00 UAH