-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання обладнання для ігрового майданчику (пісочниця з кришкою, пісочний столік з лавами), пісочниця надувна (кабінет психолога)
Тендер Prozorro UA-2018-06-20-000145-b
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 37530000-2 "Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор" Придбання обладнання для ігрового майданчику (пісочниця з кришкою, пісочний столік з лавами), пісочниця надувна (кабінет психолога)
Торги не відбулися
562 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 812.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 812.00 UAH
Період уточнення:
20.06.2018 10:28 - 26.06.2018 10:35
Звернень немає. Звернення не може бути заданим