-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Придбання обладнання для ігрового майданчику (пісочниця з кришкою, пісочний столік з лавами), пісочниця надувна (кабінет психолога)
Тендер Prozorro UA-2018-06-20-000145-b
згідно ЄЗС ДК 021:2015 – згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 37530000-2 "Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор" Придбання обладнання для ігрового майданчику (пісочниця з кришкою, пісочний столік з лавами), пісочниця надувна (кабінет психолога)
Торги не відбулися
562 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 812.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 812.00 UAH
Номер:
7a8b0eacfd6544f2bdbe18b0bca71e40
Внутрішній номер закупівлі:
2200211
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-20-000145-b
Замовник:
Управління освіти Подільської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Введенська 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Апекіна Анна Вікторівна +380444255381 podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
562 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 812.00 UAH
Період уточнення:
20.06.2018 10:28 - 26.06.2018 10:35
Період прийому пропозицій:
20.06.2018 10:28 - 06.07.2018 10:35
Аукціон:
09.07.2018 14:51 - 09.07.2018 15:12
Період кваліфікації:
09.07.2018 15:12 - 12.07.2018 14:56
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Придбання обладнання для ігрового майданчику (пісочниця з кришкою, пісочний столік з лавами), пісочниця надувна (кабінет психолога)
Кількість
91 штуки
Період постачання
до 22.08.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ГАМАЮН"
Оскарження: 09.07.2018 15:12 - 23.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37726414
-
Контактна особа:
Вікторія +380442053257 gamayun.company@gmail.com
-
Адреса:
04136, Україна, Київ, Київ, Півнично-Сирецька
Оскарження: 09.07.2018 15:12 - 23.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
553 494.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
553 494.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.07.2018 14:50
Документи
25
Скарги
0
ФОП БАГАЧУК ВАЛЕНТИН ПАВЛОВИЧ
Оскарження: 12.07.2018 14:50 - 23.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2939916070
-
Контактна особа:
Бачагачук Валентин 306744545608, 306744545608 Raficoinfo@gmail.com
-
Адреса:
02091, Україна, місто Київ, Київ, ВУЛИЦЯ РЕВУЦЬКОГО, будинок 13, квартира 225
Оскарження: 12.07.2018 14:50 - 23.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
562 250.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
562 250.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.07.2018 14:56
Документи
9
Скарги
0