-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 30120000-6 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Комплект устаткування для друку навчальних матеріалів, карт, розхідних топографічних матеріалів)
Тендер Prozorro UA-2024-07-02-006636-a
Завершена
248 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 240.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 240.00 UAH
Період уточнення:
02.07.2024 14:50 - 07.07.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим