-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 30120000-6 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Комплект устаткування для друку навчальних матеріалів, карт, розхідних топографічних матеріалів)
Тендер Prozorro UA-2024-07-02-006636-a
Завершена
248 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 240.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 240.00 UAH
Номер:
ae17aa9b544d49b09a6c6d2879e58951
Внутрішній номер закупівлі:
21975128
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-07-02-006636-a
Замовник:
Комунальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536797
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, б.Шевченка Тараса, будинок 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пазинич Лариса Миколаївна 380442352262 mvpub@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
248 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.07.2024 14:50 - 07.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2024 14:50 - 10.07.2024 00:00
Період кваліфікації:
10.07.2024 00:00 - 11.07.2024 10:47
Період завантаження договору:
17.07.2024 00:00 - 27.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴248 000.00 Код ДК 021:2015 – 30120000-6 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Комплект устаткування для друку навчальних матеріалів, карт, розхідних топографічних матеріалів)