• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 33140000-3 Медичні матеріали (Дистальна малогомілкова LCP-пластина та комплект гвинтів до неї, П’яткова пластина та комплект гвинтів до неї, Пластина великогомілкова дистальна-латеральна та комплект гвинтів до неї, Пластина великогомілкова дистальна-медіальна та комплект гвинтів до неї)

Завершена

118 877 570.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 594 387.85 UAH
Період уточнення: 28.06.2024 16:24 - 10.07.2024 00:00
Відповідь надана

Технічні вимоги

Номер: eb3188cc03ca4862a5b8cb03b09d4118
Дата опублікування: 09.07.2024 20:35
Опис: Шановний Замовнику! Таблицею 3.4 Додатку 1 до тендерної документації встановлені вимоги до п’яткових пластин та комплекту гвинтів. Пунктом 4 даної таблиці зазначені технічні характеристики до довжини пластини, які мають відповідати наступним показникам: 69/75-76мм. Крім того, у додатку 1 до тендерної документації зазначено, що за позиціями, за якими в медико-технічних вимогах (довжина, ширина, діаметр тощо) вимоги зазначені Замовником як діапазон або вибір, Учасник має забезпечити наявність декількох розмірів для вибору Замовником. Відповідно до тлумачного словника української мови «діапазон» - це інтервал значень будь-якої величини. «Вибір» в даному контексті - це наявність декількох величин (значень), серед яких надається перевага внаслідок відкидання однієї з двох або більше альтернатив. Таким чином з вище вказаних параметрів величин незрозуміло між якими параметрами взагалі потрібно обирати та чи потрібно надавати декілька розмірів для вибору замовнику. У випадку якщо показники 69/75 стосуються лівої чи правої пластини, то не зрозуміло до якого параметру відноситься конкретний розмір. Наша компанія бажає прийняти участь у вказаній закупівлі, а дані непорозуміння призводять до різних трактувань та тлумачень, у зв’язку з чим вимагаємо привести технічні показники предмету закупівлі до чітких значень та фізичних величин.
Відповідь: Шановний Учаснику, дякуємо за зацікавленість у закупівельних процедурах ДП "Медзакупівлі України"! Відповідно до пункту 4 таблиці 3.4 передбачено, що Учасник повинен мати довжину пластин 69/75-76, що означає що запропоновані пластини повинні мати обов’язково одну із довжин: 69 мм, або від 75 мм до 76 мм включно. Також, учасник повинен запропонувати пластини в не менше ніж 2-х розмірах. У випадку, якщо Ваша компанія буде переможцем закупівлі за позиціями, за якими в медико-технічних вимогах (довжина, ширина, діаметр тощо) вимоги зазначені Замовником як діапазон або вибір, Учасник має забезпечити наявність декількох розмірів для вибору Замовником, тобто, Учасник повинен надати каталог продукції з якого буде здійснено вибір виходячи із загальної кількості.
Дата відповіді: 11.07.2024 15:16