• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дистальна малогомілкова LCP-пластина та комплект гвинтів до неї, П’яткова пластина та комплект гвинтів до неї, Пластина великогомілкова дистальна-латеральна та комплект гвинтів до неї, Пластина великогомілкова дистальна-медіальна та комплект гвинтів до неї

Оголошено тендер

127 198 999.90 UAH
Номер: c9b166d5fe7049bfb55dd751239c311a
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-06-28-008751-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 127 198 999.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дистальна малогомілкова LCP-пластина та комплект гвинтів до неї, П’яткова пластина та комплект гвинтів до неї, Пластина великогомілкова дистальна-латеральна та комплект гвинтів до неї, Пластина великогомілкова дистальна-медіальна та комплект гвинтів до неї
Примітки: Закупівля здійснюється замовником на підставі затверджених зведених показників 100 % потреб на 2024-2026 роки згідно з наказом МОЗ України від 21.02.2024 р. № 291 (зі змінами) «Про затвердження зведених показників 100 % потреби у лікарських засобах, медичних виробах, та допоміжних засобах до них, що закуповуватимуться державним підприємством «Медичні закупівлі України» за напрямами використання бюджетних коштів у 2024 році за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру»
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
НК 024:2023: 46647 Стерильна пластина для фіксування переломів гвинтами, що не розсмоктуються
Дата опублікування: 28.06.2024 16:15

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Дистальна малогомілкова LCP-пластина та комплект гвинтів до неї
Код ДК 021:2015: 33141770-8 Пристрої для лікування переломів, спиці та пластини
Кількість 10648 одиниця
Період постачання (не задано)
П’яткова пластина та комплект гвинтів до неї
Код ДК 021:2015: 33141770-8 Пристрої для лікування переломів, спиці та пластини
Кількість 5062 одиниця
Період постачання (не задано)
Пластина великогомілкова дистальна-латеральна та комплект гвинтів до неї
Код ДК 021:2015: 33141770-8 Пристрої для лікування переломів, спиці та пластини
Кількість 6754 одиниця
Період постачання (не задано)
Пластина великогомілкова дистальна-медіальна та комплект гвинтів до неї
Код ДК 021:2015: 33141770-8 Пристрої для лікування переломів, спиці та пластини
Кількість 8841 одиниця
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описбюджетна програма КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру»
Сума127 198 999.90 UAH