• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Оливи в асортименті до транспортних засобів код за ДК 021: 2015 – 09210000-4 «Мастильні засоби»

ПДВ – 0 (нуль) (застосована вимога постанови КМУ від 02 березня 2022 року № 178)

Торги не відбулися

154 895.89 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 774.48 UAH
Період уточнення: 25.06.2024 13:24 - 30.06.2024 00:00
Відповідь надана

тара

Номер: 4a86eb46e4b64c21a1bf2d2ca5130032
Дата опублікування: 28.06.2024 14:50
Опис: ШановнийЗамовнику, в третій позиції ви вказали тару 205л, тим самим звузивши коло потенційних учасників, оскільки є багато виробників, де бочка має 208 або 209 літрів. Будь ласка,внесіть зміни до документації.
Відповідь: Шановний Учаснику, повідомляємо, що тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, зокрема інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Так, технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. При цьому звертаємо увагу, що технічна специфікація предмета закупівлі не містить посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника тим самим не містить вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Ураховуючи викладене, замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства.
Дата відповіді: 02.07.2024 08:35
Відповідь надана

FC-W

Номер: a5cf24f1ec084274bdc67d17aba729c2
Дата опублікування: 26.06.2024 11:07
Опис: Доброго дня! Ознайомились з Вашою відповіддю стосовно специфікації олив по NMMA (Національна асоціація виробників морського обладнання) FC-W. Олива спеціально розроблена для використання в морських двигунах, забезпечуючи високий рівень захисту від зносу, корозії та відкладень при роботі в умовах солоної води. Просимо Вас повідомити звідки в Хмельницькій області солона вода та одночасно просимо Вас спростити зайві вимоги до оливи.
Відповідь: Шановний Учаснику, повідомляємо, що тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, зокрема інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Так, технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами. При цьому звертаємо увагу, що технічна специфікація предмета закупівлі не містить посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника тим самим не містить вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Ураховуючи викладене, замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства. Крім того, ураховуючи Ваше запитання: «Просимо Вас повідомити звідки в Хмельницькій області солона вода та одночасно просимо Вас спростити зайві вимоги до оливи» повідомляємо, що у зв’язку із військовою агресією Російської Федерації стосовно України та покладенням на державну аварійно-рятувальну службу обов’язків рятування людей та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій підрозділи Замовника залучаються до виконання завдань за призначенням в інших областях України.
Дата відповіді: 28.06.2024 13:09
Відповідь надана

FC-W

Номер: bcee4c2797ec4912b43414e9e7ff82ed
Дата опублікування: 25.06.2024 16:13
Опис: Шановний Замовник. Просимо Вас пояснити щодо "стандарту FC-W". Це мається на увазі специфікація олив по JASO, чи по NMMA, чи можливо по ILSAC?
Відповідь: Доброго дня! Ознайомившись зі змістом Вашого запитання повідомляємо, що Замовник має на увазі специфікацію олив по NMMA (Національна асоціація виробників морського обладнання) FC-W, так як воно спеціально розроблене для використання в морських двигунах, забезпечуючи високий рівень захисту від зносу, корозії та відкладень при роботі в умовах солоної води.
Дата відповіді: 26.06.2024 10:15