• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Оливи в асортименті до транспортних засобів код за ДК 021: 2015 – 09210000-4 «Мастильні засоби»

Оголошено тендер

154 895.89 UAH
Номер: 31c6b7c862e24fa18d98b61e5a1c83d4
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-06-25-007488-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
Замовник: Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області
Очікувана вартість: 154 895.89 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Оливи в асортименті до транспортних засобів код за ДК 021: 2015 – 09210000-4 «Мастильні засоби»
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 25.06.2024 13:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти загального фонду
Сума154 895.89 UAH