-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Електрохірургічний апарат)
Тендер Prozorro UA-2024-06-24-006958-a
Закупівля відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (зі змінами). Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою
Завершена
365 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 825.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 825.00 UAH
Період уточнення:
24.06.2024 14:38 - 29.06.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим