-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Електрохірургічний апарат)
Тендер Prozorro UA-2024-06-24-006958-a
Закупівля відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (зі змінами). Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою
Завершена
365 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 825.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 825.00 UAH
Номер:
7ee25ee164764f86a11f0cc5dbacb051
Внутрішній номер закупівлі:
21912502
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-24-006958-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993776
-
Адреса:
01030, Україна, Київська область, Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гермашева Наталія Олександрівна 380442932407 viddil18@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
365 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2024 14:38 - 29.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2024 14:38 - 02.07.2024 00:00
Період кваліфікації:
02.07.2024 00:00 - 04.07.2024 16:52
Період завантаження договору:
10.07.2024 00:00 - 20.07.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴365 000.00 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Електрохірургічний апарат)