• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Абразивні вироби

Торги не відбулися

150 817.56 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 508.18 UAH
Період уточнення: 19.06.2024 09:24 - 28.06.2024 00:00
Відповідь надана

Технічна невідповідість

Номер: 82814fb4c4044ffebb4b4f9be677f33d
Дата опублікування: 19.06.2024 10:44
Опис: Прошу внести зміни: 1, 9 позиция не виробляється на території країни, раніше завозилася з РФ позиції 2, 3, 4, 5 зробить вибір який саме матеріал кругів Вам необхідний, 13А та 15А такого не існує в нашій країні позиції 7 існує у вигляді 14А (зробіть зміни) та мікрозерно не виготовлюється позиція 15 зерно Р280 не існує 240 зерно або 320 (внесіть відповідні зміни) позиція 16 замініть зерно Р36 на Р40 позиція 18 зерно р400 не виготовлюють, замініть на Р320 позиція 21 р600 заміна на Р320 Прошу внесті відповідні зміни та перенести крайню дату подачі тендерної пропозиції через неможливість надати саме зараз цінову пропозицію через подорожчаня на заводі-виробнику з 01.07.2024 року. Станом на сьогодні нові ціни відсутні, та процент підвищенні на кожну позицію невідомий
Відповідь: Замовником будуть внесені зміни
Дата відповіді: 21.06.2024 14:24