-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Абразивні вироби
Тендер Prozorro UA-2024-06-19-000967-a
Торги не відбулися
150 817.56
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 508.18 UAH
мін. крок: 1% або 1 508.18 UAH
Номер:
e43e4ff2a870452ab2c0a105ff7ad014
Внутрішній номер закупівлі:
21869894
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-19-000967-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Приходько Ірина Сергіївна 380442076757 prykhodko.is@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14810000-2 Абразивні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
150 817.56 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2024 09:24 - 28.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.06.2024 09:24 - 01.07.2024 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴150 817.56 Абразивні вироби