-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Капітальний ремонт ділянки вулиці Шевченка в с.Шом Берегівського району. Коригування (Код ДК 021:2015 - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2024-06-14-001159-a
Торги відмінено
1 875 407.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 754.08 UAH
мін. крок: 1% або 18 754.08 UAH
Період уточнення:
14.06.2024 09:33 - 26.06.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим