-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Капітальний ремонт ділянки вулиці Шевченка в с.Шом Берегівського району. Коригування (Код ДК 021:2015 - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2024-06-14-001159-a
Торги відмінено
1 875 407.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 754.08 UAH
мін. крок: 1% або 18 754.08 UAH
Номер:
6c8e9f5931c64d259e2e8cd27d45a96a
Внутрішній номер закупівлі:
21832747
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-14-001159-a
Замовник:
Косоньська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04348993
-
Адреса:
90223, Україна, Закарпатська область, село Косонь, Вул. Бочкая, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Горват Єва Андріївна +380962797080 kaszony@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 875 407.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.06.2024 09:33 - 26.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.06.2024 09:33 - 29.06.2024 00:00
Аукціон:
01.07.2024 11:39 - 01.07.2024 12:14
Період кваліфікації:
з 01.07.2024 12:14
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
a0c8df5cbd03496cb46f92685d66e409
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Виявлені порушення: Вимоги в тендерній документації не відповідають вимогам чинного законодавства (див. Таблиця 1), а також проєкт договору про закупівлю в частині порядку та підстав внесення змін до істотних умов договору не відповідає підставам передбаченим в тендерній документації (див. Таблиця 2) в протоколі про відміну закупівлю.
Період оскарження:
08.07.2024 17:37 - 19.07.2024 00:00
Дата опублікування:
08.07.2024 17:37
Дата виконання:
19.07.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 875 407.80 Капітальний ремонт ділянки вулиці Шевченка в с.Шом Берегівського району. Коригування (Код ДК 021:2015 - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)