-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з топографо-геодезичних вишукувань під водними об’єктами, розташованими за межами населених пунктів на території Шахівської сільської територіальної громади Покровського району Донецької області «ДК 021:2015 – 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги»
Тендер Prozorro UA-2024-06-12-012482-a
Завершена
610 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 050.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 050.00 UAH
Період уточнення:
12.06.2024 18:49 - 20.06.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим