• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з топографо-геодезичних вишукувань під водними об’єктами, розташованими за межами населених пунктів на території Шахівської сільської територіальної громади Покровського району Донецької області «ДК 021:2015 – 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги»

Оголошено тендер

610 000.00 UAH
Номер: 14f3b04d33fd4780a7e76a2a951f3987
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-06-12-015045-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Замовник: ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Очікувана вартість: 610 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з топографо-геодезичних вишукувань під водними об’єктами, розташованими за межами населених пунктів на території Шахівської сільської територіальної громади Покровського району Донецької області «ДК 021:2015 – 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги»
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 12.06.2024 17:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДжерело фінансування - місцевий бюджет, загальний фонд
Сума610 000.00 UAH