• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Фарби для дорожньої розмітки, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44811000-8 Фарби для дорожньої розмітки

Торги не відбулися

21 951 017.20 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 219 510.17 UAH
Період уточнення: 05.06.2024 13:15 - 10.06.2024 00:00
Відповідь надана

Щодо технічних вимог

Номер: 417b17b0b0b4462d8ea36d4e5f1786f0
Дата опублікування: 07.06.2024 14:30
Опис: Добрий день! Таблиця «Технічні та інші вимогу до предмета закупівлі» Додатку 2 до тендерної документації, а саме пункти 4, 5, 6 містять вимогу щодо відповідності фарби для дорожньої розмітки білої, фарби для дорожньої розмітки жовтої, фарба для дорожньої розмітки двокомпонентної епоксидної білої ДСТУ EN 1436:2020 «МАТЕРІАЛИ ДОРОЖНЬОЇ РОЗМІТКИ. Експлуатаційні властивості матеріалів для розмітки та методи випробувань» та повинні забезпечувати функціональну довговічність розмітки, за умовами класу руху Р6. Дану відповідність може підтвердити лише один виробник – HELIOS TBLUS d.o.o (Словенія), офіційним представником якого в Україні є ТОВ «КАНСАЙ ХЕЛІОС Україна», який вже має необхідні сертифікати та протоколи випробувань. Всі інші потенційні учасники, які готові надати свою пропозицію, не мають можливості взяти участь у закупівлі, оскільки проведення дослідження із застосування методики, що передбачена в ДСТУ EN 1436:2020 займе значно більше часу ніж виділено на період подачі пропозицій учасниками. Відтак, вважаємо дану вимогу дискримінаційної та такою, що суперечить основним принципам здійснення публічних закупівель відповідно до ст.5 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: добросовісної конкуренції серед учасників; максимальної економії, ефективності та пропорційності; відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників та рівне ставлення до них; запобігання корупційним діям і зловживанням. Своїми діями замовник штучно звужує коло учасників, що може свідчити про наявність корупційної складової та домовленості між замовником і конкретним учасником, а також унеможливлює створення здорової конкуренції, що дало б можливість провести закупівлю керуючись принципом максимальної економії. Враховуючи вищевикладене, вимагаємо внести зміни до тендерної документації та виключити вимогу про відповідність фарби для дорожньої розмітки білої, фарби для дорожньої розмітки жовтої, фарба для дорожньої розмітки двокомпонентної епоксидної білої ДСТУ EN 1436:2020 «МАТЕРІАЛИ ДОРОЖНЬОЇ РОЗМІТКИ. Експлуатаційні властивості матеріалів для розмітки та методи випробувань».
Відповідь: Доброго дня! Звертаємо Вашу увагу, що предметом вказаної публічної закупівлі є Фарби для дорожньої розмітки (далі- Товар). Проводячи дану закупівлю замовник має на меті отримати Товар, який буде забезпечувати максимальну строк експлуатації дорожньої розмітки в умовах інтенсивності руху транспорту другого за величиною міста в Україні. Відповідно до пункту 3 частини 2 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник може встановлювати в тендерній документації, зокрема, інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі та технічні специфікації до предмета закупівлі повинні визначатися замовником з урахуванням вимог, визначених частиною четвертою статті 5 цього Закону. Для підтвердження відповідності тендерної пропозиції умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації (інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі), учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати окрему довідку/ окрему інформацію/ окремий документ, щодо умов кожного з нижченаведених підпунктів: 1) довідку, складену в довільній формі, в якій необхідно вказати інформацію щодо кожного найменування товару, що пропонується учасником для постачання за договором про закупівлю, згідно з додатком 2 до тендерної документації, з обов’язковим зазначенням: назви кожного найменування товару, торгової марки, країни походження (виробництва), назви, місцезнаходження (адреси) виробника кожного найменування товару, що пропонується учасником для постачання за договором про закупівлю згідно з додатком 2 до тендерної документації; 2) технічний опис предмета закупівлі: кожного найменування товару, що пропонується учасником для постачання за договором про закупівлю, у відповідності до технічних та інших вимог, визначених у додатку 2 до тендерної документації; 3) гарантійний лист, складений в довільній формі, щодо постачання кожного найменування товару, що є предметом закупівлі, в обсягах та у строки, які визначені у тендерній документації; 4) інші документи, передбачені додатком 2 до тендерної документації. Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також інші вимоги до предмета закупівлі викладено Замовником у технічній специфікації - у додатку 2 до цієї тендерної документації, з урахуванням вимог, визначених частиною четвертою статті 5 Закону. У відповідності до вимог, викладених у додатку 2 до тендерної документації фарба для дорожньої розмітки біла, фарба для дорожньої розмітки жовта, фарба для дорожньої розмітки двокомпонентна епоксидна біла повинні відповідати технічним вимогам, а саме повинні відповідати вимогам СОУ 42.1-37641918-116:2014 «Фарба для горизонтальної розмітки автомобільних доріг. Технічні вимоги та методи випробовування»; та у відповідності до ДСТУ EN 1436:2020 «МАТЕРІАЛИ ДОРОЖНЬОЇ РОЗМІТКИ. Експлуатаційні властивості матеріалів для розмітки та методи випробувань» ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ функціональну довговічність розмітки, за умовами класу руху Р6. Стосовно того, що «потенційні учасники, які готові надати свою пропозицію, не мають можливості взяти участь у закупівлі, оскільки проведення дослідження із застосування методики, що передбачена в ДСТУ EN 1436:2020 займе значно більше часу ніж виділено на період подачі пропозицій учасниками» Замовник пояснює, що потенційні учасники, які готові надати свою пропозицію мали достатньо часу для проведення дослідження із застосування методики, що передбачена в ДСТУ EN 1436:2020. Дата початку дії ДСТУ EN 1436:2020 - 01.08.2021 року. Стосовно додержання вимог статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», Замовник дотримується принципів здійснення публічних закупівель та недискримінації учасників, та звертає Вашу увагу на положення абзацу другого пункту п’ятого статті 5 Закону. Враховуючи вищевикладене, вимогу про внесення змін до тендерної документації Замовник вважає недоцільною.
Дата відповіді: 10.06.2024 15:39
Відповідь надана

Технічні вимоги

Номер: ca6f8109a583484aa6e128da99542ac4
Дата опублікування: 06.06.2024 14:42
Опис: Добрий день! Просимо повідомити, яким чином/документом учасники повинні підтвердити відповідність фарби білої, жовтої та білої двокомпонентної епоксидної ДСТУ EN 1436: 2020 "МАТЕРІАЛИ ДОРОЖНЬОЇ РОЗМІТКИ. Експлуатаційні властивості матеріалів для розмітки та методи випробувань" в частині функціональної довговічності.
Відповідь: Доброго дня! Звертаємо Вашу увагу, що предметом вказаної публічної закупівлі є Фарби для дорожньої розмітки (далі- Товар). Проводячи дану закупівлю замовник має на меті отримати товар, який буде забезпечувати максимальну строк експлуатації дорожньої розмітки для в умовах інтенсивності руху транспорту другого за величиною міста в Україні. Відповідно до пункту 3 частини 2 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник може встановлювати в тендерній документації, зокрема, інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі та технічні специфікації до предмета закупівлі повинні визначатися замовником з урахуванням вимог, визначених частиною четвертою статті 5 цього Закону. Тендерна пропозиція подається в електронній формі через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, у яких зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника процедури закупівлі про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям (у разі їх (його) встановлення, наявність/відсутність підстав, установлених у пункті 47 Особливостей і в тендерній документації, та шляхом завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації, а саме файлів (які мають бути відкриті для загального доступу, не містити паролів), з документами, що підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації (інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі). Документи подаються згідно з пунктом 6 розділу ІІІ цієї тендерної документації, у відповідності до технічної специфікації (додаток 2 до тендерної документації); Для підтвердження відповідності тендерної пропозиції умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації (інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі), учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати окрему довідку/ окрему інформацію/ окремий документ, щодо умов кожного з нижченаведених підпунктів: 1) довідку, складену в довільній формі, в якій необхідно вказати інформацію щодо кожного найменування товару, що пропонується учасником для постачання за договором про закупівлю, згідно з додатком 2 до тендерної документації, з обов’язковим зазначенням: назви кожного найменування товару, торгової марки, країни походження (виробництва), назви, місцезнаходження (адреси) виробника кожного найменування товару, що пропонується учасником для постачання за договором про закупівлю згідно з додатком 2 до тендерної документації; 2) технічний опис предмета закупівлі: кожного найменування товару, що пропонується учасником для постачання за договором про закупівлю, у відповідності до технічних та інших вимог, визначених у додатку 2 до тендерної документації; 3) гарантійний лист, складений в довільній формі, щодо постачання кожного найменування товару, що є предметом закупівлі, в обсягах та у строки, які визначені у тендерній документації; 4) інші документи, передбачені додатком 2 до тендерної документації. Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, а також інші вимоги до предмета закупівлі викладено Замовником у технічній специфікації - у додатку 2 до цієї тендерної документації, з урахуванням вимог, визначених частиною четвертою статті 5 Закону. У відповідності до вимог, викладених у додатку 2 до тендерної документації фарба для дорожньої розмітки біла, фарба для дорожньої розмітки жовта, фарба для дорожньої розмітки двокомпонентна епоксидна біла повинні відповідати технічним вимогам, а саме повинні відповідати вимогам СОУ 42.1-37641918-116:2014 «Фарба для горизонтальної розмітки автомобільних доріг. Технічні вимоги та методи випробовування»; та у відповідності до ДСТУ EN 1436:2020 «МАТЕРІАЛИ ДОРОЖНЬОЇ РОЗМІТКИ. Експлуатаційні властивості матеріалів для розмітки та методи випробувань» ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ функціональну довговічність розмітки, за умовами класу руху Р6. Учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати документ (документи), що підтверджує (підтверджують) якість Товару, що пропонується учасником для постачання за договором про закупівлю: - зразок (зразки) документа про якість на партію Товару, що пропонується учасником для постачання за договором про закупівлю відповідно до інформації, наданої учасником у складі його тендерної пропозиції, згідно з умовами підпункту 6.2.1 пункту 6 розділу ІІІ тендерної документації; - дійсний (дійсні) на дату кінцевого строку подання тендерних пропозицій сертифікат (сертифікати) відповідності Товару, що пропонується учасником для постачання за договором про закупівлю відповідно до інформації, наданої учасником у складі його тендерної пропозиції, згідно з умовами підпункту 6.2.1 пункту 6 розділу ІІІ тендерної документації, який (які) виданий (видані) органом (органами) сертифікації України, що підтверджує/засвідчує (підтверджують/засвідчують) відповідність Товару вимогам СОУ 42.1-37641918-116:2014 «ФАРБА ДЛЯ ГОРИЗОНТАЛЬНОЇ РОЗМІТКИ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ. Технічні вимоги та методи випробовування
Дата відповіді: 09.06.2024 09:41