-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фарби для дорожньої розмітки, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44811000-8 Фарби для дорожньої розмітки
Тендер Prozorro UA-2024-06-05-006384-a
Торги не відбулися
21 951 017.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 219 510.17 UAH
мін. крок: 1% або 219 510.17 UAH
Номер:
a9e0cbd4a3e845a4ba310bc505b67344
Внутрішній номер закупівлі:
21748060
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-06-05-006384-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДРЯДНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО РЕМОНТУ І БУДІВНИЦТВУ АВТОШЛЯХІВ М. ХАРКОВА "ШЛЯХРЕМБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359182
-
Адреса:
61004, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Москалівська, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Олександрович Дьомочкін +380933778912 demochkin.dor@ukr.net http://drs.kh.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
21 951 017.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.06.2024 13:15 - 10.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.06.2024 13:15 - 13.06.2024 09:00
Період кваліфікації:
13.06.2024 09:02 - 20.06.2024 11:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴21 951 017.20 Фарби для дорожньої розмітки, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 44811000-8 Фарби для дорожньої розмітки