-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ПР-24Т-214-ВО Оливи та мастила в асортименті
Тендер Prozorro UA-2024-05-31-006936-a
ПР-24Т-214-ВО Оливи та мастила в асортименті
Торги не відбулися
1 259 456.90
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 297.28 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 297.28 UAH
Період уточнення:
31.05.2024 15:31 - 02.07.2024 00:00
Відповідь надана
Розгляд еквіваленту
Номер:
d4d3eec145784d27b78df3d6898eb750
Дата опублікування:
04.06.2024 10:58
Опис:
Добрий день , шановний замовнику, чи будуть розглянуті в якості еквіваленту мастила у складі яких загущувач буде Li, замість Na, якщо всі інші показники будуть задовільняти вимоги тендерної документації.
Відповідь:
у замовника відсутня потреба у зміні технічних характеристик
Дата відповіді:
04.06.2024 11:47
Відповідь надана
Зміна показників
Номер:
f5cd82e2a701418e8662d455f277b393
Дата опублікування:
04.06.2024 10:56
Опис:
Добрий день, шановний замовнику, чи можливо внести зміни оливи МС-20 в показник технічної документації зольність,% с 0,003% (не більше), до 0,05%( не більше) , та чи буде розглянутий еквівалент с показником зольності не більше 0,05%
Відповідь:
у замовника відсутня потреба у зміні технічних параметрів
Дата відповіді:
04.06.2024 11:47
Відповідь надана
Технічні вимоги
Номер:
6f5b423440bf410c8f8a87dc849479c7
Дата опублікування:
03.06.2024 12:22
Опис:
Шановний Замовнику, вами вказано що при пропонуванні еквівалента потрібно надати порівняльну таблицю згідно додатку 1, в той час в додатку 1 для одних позицій вами вказана норма зігдно НД (що стосується МС-20, ЦИАТИМА), для оливи компресорної ISO 46 вказані фактичні значення, для МГЕ-46 частина значень норма, частина факт. Не кажучи вже про невідповідність одиниць вимірювання, для оливи "Олива гідравлічна ISO 32" вказано "1. Щільність при 20 °С, кг/л 0,865-0,880". Згідно систем вимірювання SI та СГС густина може виражатись в кг/м3 та г/см3 відповідно.
Вимагаємо внести відповідні зміни, вказати вірні одиниці вимірювання, та вказати по кожному показнику (для кожної позиції) норму, а не фактичне значення.
Відповідь:
Ваше зауваження буде розглянуто причетними фахівцями, за необхідністю, будуть внесені зміни
Дата відповіді:
04.06.2024 09:20
Відповідь надана
Технічні вимоги
Номер:
476cf2fd7cd84294aac87a315a735564
Дата опублікування:
03.06.2024 12:14
Опис:
Шановний Замовнику! Вами в додатку 1 вказано: "Для продукції залізничного призначення (відповідно до ДСТУ ГОСТ 32894:2016 (ГОСТ 32894-2014, IDT) учасник повинен надати наступні документи, які підтверджують проведення процедури постановки на виробництво". В той час ніде по тексту немає посилання на продукцію залізничного призначення, вами вказано: "олива компресорна, гідравлічна, тощо". Якщо ви пишете чітку вимогу про надання документів на продукцію залізничного призначення вкажіть чітко яка саме продукція із зазначеного переліку відноситься до продукції залізничного призначення.
Відповідь:
Ваше зауваження буде розглянуто причетними фахівцями, за необхідностю - будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
04.06.2024 09:19