-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ПР-24Т-214-ВО Оливи та мастила в асортименті
Тендер Prozorro UA-2024-05-31-006936-a
ПР-24Т-214-ВО Оливи та мастила в асортименті
Торги не відбулися
1 259 456.90
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 297.28 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 297.28 UAH
Номер:
627673f8f88c4a57a31b7260106b4184
Внутрішній номер закупівлі:
21715453
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-31-006936-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Дніпро
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Гузієнко Тетяна Андріївна 380567930750 Guzienko.T.A@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 259 456.90 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.05.2024 15:31 - 02.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
31.05.2024 15:31 - 05.07.2024 16:00
Аукціон:
08.07.2024 12:44 - 08.07.2024 13:07
Період кваліфікації:
08.07.2024 13:07 - 15.07.2024 14:21
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 259 456.90 ПР-24Т-214-ВО Оливи та мастила в асортименті