-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Промислові секційні ворота
Тендер Prozorro UA-2024-05-29-010518-a
Завершена
1 260 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 300.00 UAH
Період уточнення:
29.05.2024 16:31 - 03.06.2024 00:00
Відповідь надана
Запитання щодо сертифікату/декларації відповідності
Номер:
de2658ea4a1142389c239f5d7d01423f
Дата опублікування:
30.05.2024 11:59
Опис:
Шановий замонику!
У п. 5 Додатку 3 встановлено, що учасник повинен подати: А) Сертифікат або Декларацію відповідності на ворота промислові, секційного типу з механічним та електричним приводом.
Б) Сертифікат або Декларація відповідності повинні відповідати вимогам ДСТУ EN ISO 12100:2016; ДСТУ ІЕС 61000-6-2:2018; ДСТУ ІЕС 61000-6-3:2018.
Учасник виявив бажання взяти участь у тендері, однак виробник товару має Сертифікат відповідності ТУ, проте у самому сертифікаті не зазначено ДСТУ EN ISO 12100:2016; ДСТУ ІЕС 61000-6-2:2018; ДСТУ ІЕС 61000-6-3:2018. Повідомляємо, що відповідно до чинного законодавства, вимоги, які висувають до ТУ, є не нижчими, ніж ті, що передбачені ДСТУ.
У зв’язку із цим, просимо залишити пункт А) та видалити пункт Б), який дискримінує учасника торгів.
У іншому випадку просимо надати обґрунтовані пояснення, чому вами вимагається конкретний перелік із трьох ДСТУ. Окрім того повідомляємо, що ДСТУ, яке стосується воріт є ДСТУ EN 13241:2019 Двері та ворота промислових, торговельних і гаражних приміщень.
З метою недискримінації учасників торгів, просимо видалити пункт Б).
Відповідь:
Добрий день. На Ваше звернення повідомляємо наступне. Замовником буде внесено зміни в тендерну документацію.
Дата відповіді:
31.05.2024 08:34