• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Промислові секційні ворота

Завершена

1 260 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 300.00 UAH
Номер: 23577c246075458eb2c40157b924bed3
Внутрішній номер закупівлі: 21695758
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-29-010518-a   
Замовник: 4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Олексій СТРИХАР +380971329512 tender_4dprz@km.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 260 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.05.2024 16:31 - 03.06.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 29.05.2024 16:31 - 06.06.2024 09:00
Аукціон: 07.06.2024 11:55 - 07.06.2024 12:24
Період кваліфікації: 07.06.2024 12:24 - 19.06.2024 12:53
Період завантаження договору: 25.06.2024 00:00 - 05.07.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 260 000.00 Промислові секційні ворота