-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
бензин А-95 та дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2024-05-24-005936-a
закупівля здійснюється з метою забезпечення потреби підприємства до кінця 2024 року
Завершена
299 656.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Період уточнення:
24.05.2024 12:52 - 30.05.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим