• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

бензин А-95 та дизельне паливо

закупівля здійснюється з метою забезпечення потреби підприємства до кінця 2024 року

Завершена

299 656.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер: 6fd548e58d1849bd93525eb56dcffe75
Внутрішній номер закупівлі: 21652373
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-05-24-005936-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МАКАРІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" МАКАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Віта Бологова +380970874101 makarivpmsd@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 299 656.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.05.2024 12:52 - 30.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 24.05.2024 12:52 - 02.06.2024 18:00
Аукціон: 03.06.2024 15:50 - 03.06.2024 16:19
Період кваліфікації: 03.06.2024 16:19 - 13.06.2024 09:45
Період завантаження договору: 19.06.2024 00:00 - 29.06.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴299 656.00 бензин А-95 та дизельне паливо