-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Імпланти для артроскопії (НК 024:2023:45062 - Нерозсмоктний анкер для кріплення м'яких тканин; 47030 - Штучні зв'язки) за кодом ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Тендер Prozorro UA-2024-05-24-005714-a
Завершена
1 440 083.33
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 14 400.83 UAH
мін. крок: 1% або 14 400.83 UAH
Період уточнення:
24.05.2024 12:29 - 31.05.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим