-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Імпланти для артроскопії (НК 024:2023:45062 - Нерозсмоктний анкер для кріплення м'яких тканин; 47030 - Штучні зв'язки) за кодом ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Оголошено тендер
1 440 083.33
UAH
Номер:
6b91e06adccf425ca7d8238225b5fcf5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-24-007129-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
×
-
Код ЄДРПОУ:
08015857
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 440 083.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Імпланти для артроскопії (НК 024:2023:45062 - Нерозсмоктний анкер для кріплення м'яких тканин; 47030 - Штучні зв'язки) за кодом ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Примітки:
Місце знаходження замовника: Дніпропетровська область, м. Дніпро. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади, відповідно до пункту 3 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі".
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
24.05.2024 12:18
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля проведена відповідно до потреб військової частини А4615 з урахуванням виділеного фінансування на 2024 рік за загальним фондом бюджетної програми (підпрограми) 2101020/24 ‘‘Медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їх сімей, ветеранів війни”. При підготовці до проведення процедури закупівлі, а саме написання технічних вимог до предмета закупівлі, Замовником було враховано рапорт начальника травматологічного відділення хірургічної клініки (№ 5738 від 22.04.2024 р.), який виступає ініціатором закупівлі, та дотримано вимоги ст.23 Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 року (із змінами). Під час визначення очікуваної вартості предмета закупівлі враховувалась примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, що затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275. Було проведено моніторинг постачальників та направлено запити на комерційну пропозицію.
-
Дата публікації:
24.05.2024 12:19
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Інтерферентний гвинт
×
-
НК 024:2023:
45062 Нерозсмоктний анкер для кріплення м'яких тканин
Кількість
100 штука
Період постачання
(не задано)
Система шовної фіксації для пластики передньої хрестоподібної зв’язки
×
-
НК 024:2023:
47030 Штучні зв'язки
Кількість
100 штука
Період постачання
(не задано)
Універсальна система відновлення меніска
×
-
НК 024:2023:
47030 Штучні зв'язки
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 440 083.33 UAH