-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Телевізори
Тендер Prozorro UA-2018-06-22-000033-a
так як система електронних закупівель prozorro.gov.ua передбачає обов'язкове зазначення очікуванної вартості "з" або "без" ПДВ замовником зазначено вартість "з" ПДВ. Проте до оцінки та до участі допускаються пропозиції учасників незалежно від форми оподаткування, що визначені згідно Податкового законодавства України
Торги не відбулися
270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 270.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 270.00 UAH
Період уточнення:
22.06.2018 08:37 - 30.06.2018 00:00
Відповідь надана
Вулиця Леніна?
Номер:
1e6664e144994f09868f1fa7b3da1c6a
Дата опублікування:
24.06.2018 14:53
Опис:
Поставка здійснюється – за адресою підпорядкованих закладів освіти замовника
Укажіть нові назви вулиць.
Відповідь:
Доброго дня. Шановний учасник, наразі не всі вулиці України перейменовані, проте це жодним чином не може перешкодити ні Вам ні іншим учасникам здійснювати поставку товару, у разі перемоги у торгах.
Дата відповіді:
25.06.2018 10:44
Відповідь надана
Тендерна документація
Номер:
e6cfaf6cc65c4cf99550b6497c6b993a
Дата опублікування:
22.06.2018 10:21
Опис:
Добрий день! Завантажте будь ласка тендерну документацію (технічні вимоги до предмету закупівлі)
Відповідь:
Доброго дня. Документацію оприлюднено
Дата відповіді:
22.06.2018 18:19
Відповідь надана
Тендерна документація
Номер:
eee8660d261b4b0ba4dac1ddfcdd7e27
Дата опублікування:
22.06.2018 10:19
Опис:
Доброго дня! Прошу викласти тендерну документацію та технічні вимоги до предмета закупівлі.
Відповідь:
Доброго дня. Документацію оприлюднено
Дата відповіді:
22.06.2018 18:18