-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Телевізори
Тендер Prozorro UA-2018-06-22-000033-a
так як система електронних закупівель prozorro.gov.ua передбачає обов'язкове зазначення очікуванної вартості "з" або "без" ПДВ замовником зазначено вартість "з" ПДВ. Проте до оцінки та до участі допускаються пропозиції учасників незалежно від форми оподаткування, що визначені згідно Податкового законодавства України
Торги не відбулися
270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 270.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 270.00 UAH
Номер:
f07b9b1d9f1b4fdfa6fb1b4a892bf3f9
Внутрішній номер закупівлі:
2160201
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-22-000033-a
Замовник:
Відділ освіти Золотоніської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147061
-
Адреса:
19700, Україна, Черкаська область, м. Золотоноша, вул. Садовий проїзд, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Олексіївна Восколович +380473753093 osvita_zol_rayon@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
270.00 UAH
Період уточнення:
22.06.2018 08:37 - 30.06.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2018 08:37 - 10.07.2018 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телевізори
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 15.08.2018
Місце постачання
19700, Україна, Черкаська область, м. Золотоноша та Золотоніський р-н, за адресою підпорядкованих закладів
На карті