-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (технічне обслуговування та поточний ремонт транспортних засобів КНП Сторожинецька БЛІЛ»)
Тендер Prozorro UA-2024-05-14-010412-a
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (технічне обслуговування та поточний ремонт транспортних засобів КНП Сторожинецька БЛІЛ»)
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Період уточнення:
14.05.2024 15:57 - 19.05.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим