-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (технічне обслуговування та поточний ремонт транспортних засобів КНП Сторожинецька БЛІЛ»)
Тендер Prozorro UA-2024-05-14-010412-a
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (технічне обслуговування та поточний ремонт транспортних засобів КНП Сторожинецька БЛІЛ»)
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер:
0f900b65a59f48f187848e5fce3b5511
Внутрішній номер закупівлі:
21554085
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-14-010412-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Сторожинецька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Сторожинецької міської ради Чернівецького району Чернівецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005869
-
Адреса:
59000, Україна, Чернівецька область, Сторожинецький р-н, м. Сторожинець, вул. Видинівського, буд. 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Кривко +380990714793 xsena25@i.ua https://likarnya.itmed.org/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.05.2024 15:57 - 19.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.05.2024 15:57 - 22.05.2024 10:00
Аукціон:
23.05.2024 12:33 - 23.05.2024 12:56
Період кваліфікації:
23.05.2024 12:56 - 24.05.2024 10:35
Період завантаження договору:
30.05.2024 00:00 - 09.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 000.00 ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (технічне обслуговування та поточний ремонт транспортних засобів КНП Сторожинецька БЛІЛ»)