• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«Придбання ноутбуків та техніки для друкування, копіювання, сканування та ламінування з витратними матеріалами для початкової школи (НУШ)» ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання

Згідно протоколу засідання тендерного комітету від 03.07.2018 року

Торги відмінено

218 459.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 184.59 UAH
Період уточнення: 03.07.2018 11:38 - 08.07.2018 11:43
Звернень немає. Звернення не може бути заданим