-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Придбання ноутбуків та техніки для друкування, копіювання, сканування та ламінування з витратними матеріалами для початкової школи (НУШ)» ДК 021:2015: 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2018-07-03-000223-c
Згідно протоколу засідання тендерного комітету від 03.07.2018 року
Торги відмінено
218 459.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 184.59 UAH
мін. крок: 1% або 2 184.59 UAH
Номер:
8c8f1faf1e024dcd9c98195b7479f70f
Внутрішній номер закупівлі:
2153098
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-03-000223-c
Замовник:
Управління освіти, молоді та спорту Ярмолинецької районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
38283270
-
Адреса:
32100, Україна, Хмельницька область, смт Ярмолинці, площа 600-річчя Ярмолинець, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шутяк Ольга Павлівна +380385321847 yarm.osvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
218 459.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 184.59 UAH
Період уточнення:
03.07.2018 11:38 - 08.07.2018 11:43
Період прийому пропозицій:
03.07.2018 11:38 - 18.07.2018 11:43
Аукціон:
з 19.07.2018 13:46
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбук
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.08.2018
Місце постачання
32100, Україна, Хмельницька область, Ярмолинці, площа 600річчя Ярмолинець,1
На карті
Багатофункціональний пристрій та ламінатор з витратними матеріалами
Кількість
16 комплект
Період постачання
до 31.08.2018
Місце постачання
32100, Україна, Хмельницька область, Ярмолинці, площа 600річчя Ярмолинець,1
На карті
Інформація про скасування
Номер:
c257485bec1f44eba7f6ad183003327c
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відміна процедури закупівлі UA-2018-07-03-000223-c на підставі листа Державної Аудиторської Служби України від 04.07.2018 №13-22-17-14/3323 та у зв’язку із неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель - абзац 3 частина перша ст.31 ЗУ №922-VIII
Дата опублікування:
06.07.2018 13:18
Статус:
Виконано