• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 - 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Кондиціонери)

Джерело фінансування закупівлі: кошти підприємства. Інформація про прийняття чи неприйняття Замовником до розгляду тендерної пропозиції, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі: неприйняття до розгляду

Завершена

692 289.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 922.89 UAH
Період уточнення: 07.05.2024 15:27 - 17.05.2024 00:00
Відповідь надана

оплата - 120 днів

Номер: eeaae768b70a46678f4405c0314bab6f
Дата опублікування: 10.05.2024 15:25
Опис: Як що Замовник (за будь яких обставин) не розраховується протягом 120 днів, постачальник в праві вимагати повернення поставленого товару ? І замовник, в цьому випадку, повинен повернути поставлений товар. Тоб то , на протязі 120 календарних днів (або до моменту проведення оплати протягом 120 календарних днів) Замовник не має права користуватись кондиціонерами ? . І взагалі... чому жодного слова не вказано про перехід права власності на поставлений товар ? Тендер всеж таки "На закупівлю...." а не на безкоштовне право користування .... Треба вже враховувати якісь цивілізовані партнерські обов'язки і відносини між Сторонами.
Відповідь: Шановний Учасник! Питання щодо невиконання з боку Замовника умов укладеного договору регулюються нормами чинного законодавства, зокрема, але не виключно, ч. 3 ст. 692 ЦК України, відповідно до якої у разі прострочення оплати товару продавець має право вимагати оплати товару та сплати процентів за користування чужими грошовими коштами, ч. 6 ст. 231 ГК України. Щодо переходу власності на поставлений товар, то згідно з п.5.2 проєкту договору «Перехід права власності і ризику випадкової загибелі чи пошкодження товару від «Постачальника» до «Покупця» відбувається після підписання «Покупцем» видаткової накладної (акту приймання-передачі товару) «Постачальника» на поставку товару. Датою поставки заявленої партії товару є дата підписання «Покупцем» видаткової накладної (акту приймання-передачі товару) «Постачальника» на поставку товару.
Дата відповіді: 13.05.2024 16:28
Відповідь надана

оплата

Номер: cb1c46ab0a2c44b2ba46d30cf3e7955b
Дата опублікування: 07.05.2024 17:26
Опис: Шановний замовнику, чи не знущаєтесь Ви з учасників встановлюючи термін післяплати 120 календарних днів?
Відповідь: Доброго дня. Виконавчим органом Товариства прийнято рішення щодо встановлення умов оплати: термін післяплати становить 120 календарних днів.
Дата відповіді: 08.05.2024 15:22