-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 - 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Кондиціонери)
Тендер Prozorro UA-2024-05-07-007894-a
Джерело фінансування закупівлі: кошти підприємства. Інформація про прийняття чи неприйняття Замовником до розгляду тендерної пропозиції, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі: неприйняття до розгляду
Завершена
692 289.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 922.89 UAH
мін. крок: 1% або 6 922.89 UAH
Номер:
85a8bf6ea1e949349ce5a12027d04aea
Внутрішній номер закупівлі:
21493191
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-07-007894-a
Замовник:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130926
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, ВУЛИЦЯ СТАЛЕВАРІВ, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дятченко Ганна Олександрівна 380501005404 A.Djatchenko@zoe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
692 289.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.05.2024 15:27 - 17.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
07.05.2024 15:27 - 20.05.2024 14:00
Аукціон:
21.05.2024 12:24 - 21.05.2024 13:17
Період кваліфікації:
21.05.2024 13:17 - 29.05.2024 17:05
Період завантаження договору:
04.06.2024 00:00 - 14.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴692 289.00 Кондиціонери