• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Арочний та ручні металодетектори за кодом ДК 021:2015:35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони 2 Лота

Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами). Усі документи пропозиції, що підготовлені безпосередньо учасником-резидентом, повинні бути складені українською мовою. Якщо в складі пропозиції надається документ, що складений на іншій, ніж українська, учасник надає переклад цього документу. Переклад повинен бути засвідченим підписом та печаткою (у разі використання) перекладача та підписом учасника. Розмір, вид та умови надання забезпечення пропозицій - забезпечення не вимагається, математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування) - не застосовується.

Завершена

262 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 110.00 UAH
Період уточнення: 07.05.2024 14:41 - 12.05.2024 00:00
Відповідь надана

Технічні вимоги

Номер: 1ee6292354e24c058a0ac72dd1ff2f07
Дата опублікування: 11.05.2024 18:03
Опис: Шановний замовнику! Згідно Додатку 2 до тендерної документації в «Розділ ІІ. Спеціальні технічні вимоги до предмету закупівлі» ви вказуєте «Вага 52 кг». Просимо Вас внести зміни і розширити параметр вказавши наступне: «Вага, не більше: 70 кг», адже вага залежить від виробника та моделі обладнання відповідно до власних розробок та якості конструкції. Відомі виробники сучасного обладнання такого типу, використовують якісні матеріали, що в свою чергу збільшують вагу. Наприклад відомий Європейській виробник CEIA який виготовляє арочний металодетектор HI-PE Plus важить 60 кг, а відомий виробник Garrett Metal Detectors який виготовляє арочний металодетектор Multi Zone, важить 68,5 кг. Учасник, який буде пропонувати вище сказане обладнання з кращими технічними характеристиками буде відхилений за вимогою «Вага 52 кг».
Відповідь: Згідно додатку №2 «Технічні характеристики» , фізичні параметри обладнання можуть мати коливання +/-3%
Дата відповіді: 13.05.2024 12:18
Відповідь надана

Технічні вимоги

Номер: ace2bb1e9e034203a2a5f4b1e53f7112
Дата опублікування: 11.05.2024 18:00
Опис: Шановний замовнику! Згідно Додатку 2 до тендерної документації в «Розділ ІІ. Спеціальні технічні вимоги до предмету закупівлі» ви вказуєте "Робочі температури -20 - +70 °С". Просимо Вас внести зміни зменшивши верхній рівень робочої температури, вказавши наступне: "Робочі температури -20 - +65 °С", шо в свою чергу розширить коло потенційних учасників які зможуть запропонувати якісний продукт відомих виробників, адже такі виробники як Rapiscan, Ceia та Garrett виробляють Арочні металодетектори в стандартній конфігурації в діапазоні робочих температур -20 - +65 °С. При цьому хочемо звернути увагу, що Державними санітарними нормами «Санітарні норми мікроклімату виробничих приміщень» (далі – ДСН 3.3.6.042-99), затвердженими постановою головного державного санітарного лікаря України від 01.12.1999 № 42, регламентовано норми мікроклімату в межах робочої зони виробничих приміщень, закладів, установ, незалежно від їх форми власності та підпорядкування. Оптимальні та допустимі показники мікроклімату є різними для різних категорій робіт за показниками важкості. Проте, верхньою межею температури на постійних робочих місцях (де працівник проводить більше половини свого робочого часу або не менше 2-х годин поспіль), є температура +28 ºС. Робота при температурі повітря більше 37 ºС відноситься до небезпечних (екстремальних). За цієї температури не рекомендується проведення робіт. Та для нашого регіону з помірно-континентальним кліматом, навіть температура +50 °С є вже аномальною.
Відповідь: Згідно додатку №2 «Технічні характеристики» , фізичні параметри обладнання можуть мати коливання +/-3%
Дата відповіді: 13.05.2024 12:17
Відповідь надана

Тендерна пропозиція

Номер: 66792e2e13204a3892ad978b21da66e6
Дата опублікування: 10.05.2024 18:28
Опис: Просимо Замовника змінити або виключити наступну фразу в додатку 4 тендерної документації "Тендерна пропозиція": "Загальна вартість Договору складає: ______________ грн. ______ коп. (__________ грн. ____ коп.), у т.ч. ПДВ 20% - _________ грн. ____ коп. (___________ грн. ____ коп.)." Ця фраза не має відношення до вищезазначеної форми та потребує змін або виключення.
Відповідь: Добрий день. Тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. В даній частині "тендерної Пропозиції" зміни вноситися не будуть
Дата відповіді: 13.05.2024 11:39
Відповідь надана

Вимоги щодо перекладу

Номер: 3ec81b9ca74340a0b13cff0750604988
Дата опублікування: 10.05.2024 09:44
Опис: Просимо Замовника усунути невідповідності в оголошенні та тендерній документації. Згідно оголошення в інформації про предмет закупівлі зазначено: "...Переклад повинен бути засвідченим підписом та печаткою (у разі використання) перекладача та підписом учасника...". А в тендерній документації зазначено: "Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом українською мовою. " Просимо внести зміни до оголошення, щоб його умови відповідали умовам тендерної документації, а саме: надання автентичного перекладу українською мовою.
Відповідь: Добрий ранок. В даній частині тендерної документації зміни вноситися не будуть.
Дата відповіді: 13.05.2024 09:19
Відповідь надана

Форма тендерна пропозиція

Номер: 6fd9e9e1d3464ff39561af954ffce80e
Дата опублікування: 10.05.2024 09:43
Опис: Просимо Замовника роз'яснити наступне: додатком 4 тендерної документації визначена форма тендерної пропозиції, якщо учасник планує брати участь в закупівлі по всім двум лотам, то документ "Тендерна пропозиція" може надаватись на весь обсяг закупівлі чи по кожному лоту окремо?
Відповідь: Добрий день. Тендерна пропозиція надається по кожному лоту окремо.
Дата відповіді: 10.05.2024 10:46
Відповідь надана

Підписант

Номер: 3216ae784454459eaba2345b1923fe82
Дата опублікування: 10.05.2024 09:42
Опис: Шановний Замовнику, просимо підтвердити наступне: якщо в нашій компанії повноваження директора покладено на виконуючого обов'язки директора, відомості про якого зазначені в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань як про представника, з такими ж повноваженнями як у керівника, то надання додаткових документів не потрібне.
Відповідь: Добрий ранок. Згідно тендерної документації.
Дата відповіді: 13.05.2024 09:17
Відповідь надана

Запитання

Номер: 01bcca341fd34794b064957673320fa0
Дата опублікування: 10.05.2024 09:20
Опис: Шановний замовник! Прошу надати пояснення Додаток 2 до тендерної документації Розділ ІІ. Спеціальні технічні вимоги до предмету закупівлі. Арочний металодетектор: Вага в таблиці вказана 62 кг, нижче в описі 52 кг. Яка саме вага повинна бути? Виключає взаємне маскування предметів з протилежними магнітними властивостями, що саме мається на увазі? Індивідуальне підлаштування чутливості для 5 груп зон в діапазоні +/-15% і в діапазоні -63% до +192% для нижніх зон. Налаштування від якого значення? 5 зон як саме розташовані? Енергонезалежна пам’ять для збереження налаштувань, що саме мається на увазі? Рідкокристалічний дисплей і клавіатура, Дисплей повинен бути сенсорний з клавіатурою віртуальною, чи окремо дисплей і окремо клавіатура?Згорнути Відповідь: 08.05.24, 17:33 Добрий день шановний учаснику. Відповідні зміни (уточнення) до тендерної документації будуть проведені. Добрий ранок. Коли будуть внесены зміни в тендерну документацію?
Відповідь: Доброго ранку. У визначений законом термін.
Дата відповіді: 10.05.2024 09:29
Відповідь надана

Підписант

Номер: 89cc62e2dfae4cbb9f1c4e2b4db290dc
Дата опублікування: 09.05.2024 20:26
Опис: Просимо Замовника роз'яснити наступне: в нашій компанії повноваження директора покладено на виконуючого обов'язки директора, таким чином документи тендерної пропозиції та договір буде підписувати виконуючий обов'язки директора. Чи буде вважатися відповідністю умовам тендерної документації надання відповідного наказу та рішення учасника щодо призначення виконуючого обов'язки директора для підтвердження статусу та повноважень особи учасника на підписання документів тендерної пропозиції та договору за результатами закупівлі?
Відповідь: Доброго ранку шановний учаснику. Згідно п.п.1 п.4 додатку 1 до тендерної документації, якщо тендерна пропозиція подається не керівником учасника, зазначеним у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, а іншою особою, учасник надає довіреність або доручення на таку особу.
Дата відповіді: 10.05.2024 09:25
Відповідь надана

Інформуємо

Номер: 4f78cb89b7e84186ac5c2ee8455b9645
Дата опублікування: 09.05.2024 17:41
Опис: Дякую. Будемо звертатись до АМКУ.
Відповідь: Ваше право.
Дата відповіді: 09.05.2024 17:54
Відповідь надана

Дискримінаційна вимога

Номер: 93dd1c99b4834fbfb35d1433819a257a
Дата опублікування: 09.05.2024 12:10
Опис: Шановний Замовнику! Встановлена вимога: * (під аналогічним договором слід розуміти повністю виконаний договір, який відповідає предмету закупівлі за четвертою цифрою ДК 021:2015 та предмет якого відповідає найменуванню предмета закупівлі) є дискримінаційною. З повагою звертаюсь до Вас з проханням (вимогою) усунути дискримінаційну вимогу для надання можливості приймати участь у закупівлі іншим учасникам для забезпечення прозорості і доброчесної конкуренції.
Відповідь: Щодо зазначено питання відповідь надана.
Дата відповіді: 09.05.2024 17:35